Zakład Wyrobów Skórzanych ANDREA

Adres: Nizinna 69 Radom
Kod pocztowy: 26-600
Email: andrea@andrea.com.pl
Telefon: (+48 48) 331 32 19
Telefon komórkowy: (+48) 537124069

Zakład Wyrobów Skórzanych ANDREA

Zakład Wyrobów Skórzanych 'ANDREA' został założony przez pana Andrzeja Banacha w 1981 roku. Na przestrzeni tych ponad trzydziestu lat udało nam się zbudować ugruntowaną pozycję na rynku, której wyznacznikami od początku były i zawsze będą: rzetelność, jakość i pasja. Jesteśmy dumni z tego, że nasi pracownicy są artystami w swojej dziedzinie a każdy produkt jest unikatowy. Specjalizujemy się w dziedzinie, która naszym zdaniem, zaczyna na powrót przeżywać swój renesans czyli rękodziele artystycznym.

Produkujemy wyroby najwyższej klasy. Torby damskie, teczki oraz torby męskie, gadżety skórzane to produkt, w którym czujemy się najmocniejsi. W tym momencie skupiamy się na produkcji dla projektantów z całego świata (proszę odwiedź nasze portfolio, żeby zobaczyć tylko niektórych projektantów, dla których produkujemy). Oprócz firm zagranicznych produkujemy także dla równie wymagających rodzimych firm i korporacji.

Materiały dobieramy zgodnie z oczekiwaniami klienta, skóry używane do produkcji są najwyższej jakości jaka dostępna jest na rynku. Materiały importujemy z Włoch ale też jak najbardziej wspieramy lokalny przemysł i zaopatrujemy się w rodzimych garbarniach, których wyrób cieszy się popularnością na całym świecie.